OLEJ ETERYCZNY TEA TREE 50ml Z DRZEWA HERBACIANEGO Zobacz większe

OLEJEK ETERYCZNY TEA TREE 50ml Z DRZEWA HERBACIANEGO

Olej eteryczny Tea Tree- z drzewa herbacianego zapewnia kompozycje zapachowe, które pozytywnie odmieniają nastrój.  Jako jedyny ma działanie przeciwbólowe.

Olej z drzewa herbacianego jest to niesamowity środek na grzybicę stóp i paznokci. Należy dokładnie wymoczyć, umyć i wysuszyć stopy i 2-3 razy dziennie wcierać olejek bezpośrednio na skórę, która jest objęta zmianami grzybicznymi.

Więcej szczegółów

27,00 zł

Więcej informacji

INCI: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil

Olej eteryczny Tea Tree- z drzewa herbacianego zapewnia kompozycje zapachowe,które pozytywnie odmieniają nastrój.

Zastosowanie: kosmetyki, wyroby farmaceutyczne, perfumy, preparaty do masażu, inhalacji oraz w preparatach do kąpieli.Olej eteryczne nadają się świetnie jako zamiennik zapachowy w odświeżaczach powietrza, odkurzaczach wodnych, do kominków zapachowych, i same w sobie zawierają antybakteryjne działanie,a więc i do dezynsekcji powietrza.


Olej z drzewa herbacianego jako jedyny ma działanie przeciwbólowe. Należy spłukać zranione, oparzone miejsce zimną wodą po czym posmarować olejkiem.W przypadku osób uczulonych na olej z drzewa herbacianego po wystąpieniu podrażnienia skóry należy odstawić produkt.
Unikać kontaktu z oczami!


Olej z drzewa herbacianego jest to niesamowity środek na grzybicę stóp i paznokci. Należy dokładnie wymoczyć, umyć i wysuszyć stopy i 2-3 razy dziennie wcierać olejek bezpośrednio na skórę która jest objęta zmianami grzybicznymi.

Pojemność: 50ml

Opakowanie: butelka szklana, nakrętka z pierścieniem gwarancyjnym i kroplomierzem