Olej macadamia tłoczony na zimno 50ml Zobacz większe

Olej macadamia zimnotłoczony

Działa w sposób ochraniający komórki skóry przed zniszczeniem (działaniem wolnych rodników czyli utlenianiem), wpływa na odmłodzenie i odnowę naskórka.
Poza tym świetnie wygładza i zmiękcza oraz zapewnia elastyczność skórze. Olej makadamia jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i delikatnej.

Zmniejsza cellulit, rozstępy i wszelkiego rodzaju blizny.

Więcej szczegółów

12,00 zł

Więcej informacji

Olej pozyskiwany z orzechów makadamia ma bardzo gęstą konsystencję, bladożółtą barwę i piękny, subtelny, słodko-orzechowy aromat. 

Olej makadamia zawiera bardzo dużo witaminy E, a ponadto także witaminy z grupy Bwitaminę A, fenole, lecytynę oraz, co najważniejsze, kwas oleopalmitynowy. Jest to substancja zaliczana do grupy kwasów omega-7. Bardzo dobrze współgra z sebum wydzielanym przez naszą skórę.

To właśnie wspomniany już kwas oleopalmitynowy, zawarty w oleju makadamia, w głównej mierze oddziałuje na naszą skórę. Koi ją i nawilża, bardzo dobrze wygładza i uelastycznia. Chroni przed fotostarzeniem. Wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy. Wysokie stężenie witaminy E w oleju makadamia dodatkowo wpływa na odmłodzenie i odnowę naskórka.


Olej makadamia zmniejsza cellulit oraz rozstępy i wszelkiego rodzaju blizny. Podczas regularnego stosowania daje widoczne efekty w tym zakresie. Najlepiej stosować go na skórę codziennie, aplikację wzbogacając masażem.

Poza tym świetnie wygładza i zmiękcza naskórek oraz zapewnia elastyczność skórze. Leczy niewielkie uszkodzenia skóry czy też podrażnienia po opalaniu. Chroni przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych na skórę.Można go używać na słońce i po opalaniu! Jest to świetny produkt na lato. Olej makadamia jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i delikatnej.


Pojemność: 50ml