Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 100ml Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 100ml

Skuteczny jako środek bakterio i wirusobójczy.

Poza tym nie maże się na okularach i ładnie je doczyszcza, skutecznie odkaża dłonie, komórkę, kierownicę, klamki i wszystko co w zasięgu ręki.

Nie jest szkodliwy, jeśli nie wypijesz.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

18,40 zł

Więcej informacji

STOSOWANIE:

Produkt do bezwodnego mycia i dezynfekcji rąk. Płyn przeznaczony do dezynfekcji powierzchni (zarówno drzwi, klamek, poręczy, przedmiotów użytku codziennego, jak i większych powierzchni takich jak blaty, armatura sanitarna czy podłogi), materiałów, wyposażenia w miejscach prywatnych, publicznych (włącznie ze szpitalami) i w przemyśle w celu utrzymania higieny oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością – wyposażenie, pojemniki, naczynia i sprzęt kuchenny, powierzchnie i rurociągi związane z produkcją, transportem, przechowywaniem lub spożywaniem żywności. Powierzchnie przeznaczone do kontaktu z żywnością po dezynfekcji należy spłukać wodą pitną. Produkt przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji okularów i przyłbic. Produkt przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji telefonów, czytników i urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych.

Skład: substancja czynna: Etanol 70g /100g, Propan-2-ol 5g/100g

A tak po ludzku: szklana butelka, papierowa etykieta. W środku alkohol etylowy 70%, którego działanie dezynfekujące wzmocniliśmy  alkoholem izopropylowym. Jest to jedyny nasz produkt zawierający domieszkę - alkohol - pochodną ropy naftowej, ale nie jest to kosmetyk i ma być skuteczny jako środek bakterio i wirusobójczy. 

Poza tym nie maże się na okularach i ładnie je doczyszcza, skutecznie odkaża dłonie, komórkę, kierownicę, klamki i wszystko co w zasięgu ręki. Nie jest szkodliwy, jeśli nie wypijesz.

Pojemność: 100ml